Pomiń, aby przejść do informacji o produkcie

MIRÉA Smooth™

MIRÉA Smooth™

 (999+ Opinii)
Cena regularna 89,99 zł
Cena regularna 89,99 zł Cena sprzedaży 149,99 zł
sell Oszczędzasz 40% Wyprzedane

⚡ Prostuje włosy w kilka chwil, bez ciągnięcia i szarpania

💆‍♀️ Rozczesuje i wygładza jednocześnie

🔋 Bez kabla, używasz gdzie chcesz

🎒 Mała i lekka, idealna do torebki i w podróż

🌿 Powłoka z proteinami roślinnymi dla gładkich, lśniących włosów

🚚 Darmowa i szybka dostawa

 
 
add_shopping_cart

-

Zamówione

local_shipping

- - -

Zamówienie przeyjęte

redeem

- - -

Zamówienie dostarczone

MIRÉA Smooth™

MIRÉA Smooth™

Cena regularna 89,99 zł
Cena regularna 89,99 zł Cena sprzedaży 149,99 zł
SAVE 40% Wyprzedane
  • dostałam od chłopaka na urodziny i serio bardzo fajny prezent 😂 teraz zabieram ją ze sobą praktycznie wszędzie

    Zuzia P.
  • mam dosyć długie włosy i używam jej głównie na końcówki albo jak mi się gdzieś napuszą. jak dla mnie super

    Amelia R.
  • wzięłam ją na wyjazd zamiast mojej dużej prostownicy i to był dobry wybór. zajmuje dużo mniej miejsca a włosy można normalnie wyprostować

    Karolina W.
    check_box

    ⚙️ Specyfikacja techniczna

    Produkt: bezprzewodowa szczotka prostująca do włosów

    Zasilanie: akumulator, ładowanie przez USB

    Czas pracy: do 45 minut

    Czas ładowania: około 30 min.

    Zakres temperatury: [160-180°C]

    Materiał: tworzywo ABS

    Powłoka zębów: z proteinami roślinnymi

    Kolor: biały

    Waga: około 240 g

    check_box

    🎁 Co znajdziesz w zestawie?

    1 × szczotka prostująca MIRÉA Smooth™

    1 × kabel USB do ładowania

    1 × instrukcja obsługi

    check_box

    ✨ Jak używać MIRÉA Smooth™?

    Naładuj urządzenie kablem USB.

    Rozczesz suche włosy i podziel je na pasma.

    Włącz szczotkę i przesuwaj ją powoli od nasady do końcówek.

    Powtórz na kolejnych pasmach. Możesz jej używać w domu, w podróży, u fryzjera czy na siłowni.

    check_box

    📦 Dostawa, płatność i zwroty

    Dostawa: darmowa, realizacja w ciągu 24 godzin, dostawa w ciągu 2-8 dni. Numer śledzenia wyślemy e-mailem po nadaniu paczki.

    Płatność: karta, BLIK, przelew, Apple Pay, Google Pay, PayPal. Płatności są bezpieczne i szyfrowane.

    Zwroty: 14 dni na odstąpienie od umowy bez podawania przyczyny. Napisz do nas na urodowoza@protonmail.com, a przekażemy ci instrukcję.

    Reklamacje: produkt objęty jest rękojmią zgodnie z przepisami. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

    Pokaż kompletne dane

    999+ Zadowolonych klientów

      Zobacz MIRÉA Smooth™ w akcji

      Przesuwasz szczotkę po pasmach, a MIRÉA Smooth™ rozczesuje i wygładza włosy w kilka chwil. Bez kabla, bez ciągnięcia i bez wizyty u fryzjera. Lekka, kompaktowa i gotowa do użycia, gdziekolwiek jesteś.

      Wszystko, czego potrzebujesz do gładkich włosów

      Mała szczotka, a robi dużą różnicę. Poznaj zalety MIRÉA Smooth™.

      check_circle
      Bezprzewodowa swoboda

      Ładowana przez USB, bez kabla i szukania gniazdka. Używasz jej w domu, w podróży i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz.

      check_circle
      Wyświetlacz temperatury

      Widzisz na ekranie, jaka temperatura jest ustawiona, więc łatwo dopasujesz ją do swoich włosów.

      check_circle
      Rozczesuje i prostuje

      Zęby szczotki rozczesują pasma, a w tym samym czasie wygładzają je. Dwie czynności w jednym ruchu.

      check_circle
      Pielęgnująca powłoka

      Powłoka z proteinami roślinnymi pomaga uzyskać gładki, lśniący efekt i ułatwia stylizację.

      Dlaczego MIRÉA Smooth™?

      Prostuj i rozczesuj włosy w jednym ruchu, bez kabla i bez ciągnięcia. Wszystko w kompaktowym urządzeniu, które zmieści się w torebce.

        Inne prostownice
      Bezprzewodowa swoboda
      Rozczesuje i prostuje jednocześnie
      Mała, lekka i ładowana przez USB

      Zobacz różnicę

      Od puszących się, splątanych pasm do gładkich, prostych włosów w kilka chwil. Tak wygląda efekt użycia MIRÉA Smooth™.

      Przed

      Po

       
       

      Najczęściej zadawane pytania

      check_box

      Ile trwa dostawa?

      Zamówienia realizujemy w ciągu 2 dni roboczych, a paczka dociera do ciebie w ciągu 5-8 dni roboczych od nadania. Numer śledzenia wyślemy e-mailem zaraz po wysyłce. Dostawa jest darmowa.

      check_box

      Czy mogę zwrócić produkt?

      Tak. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podawania przyczyny. Wystarczy napisać do nas na urodowoza@protonmail.com, a my przekażemy ci instrukcję zwrotu.

      check_box

      Co dokładnie znajduje się w zestawie?

      W zestawie jest szczotka MIRÉA Smooth™, kabel USB do ładowania oraz instrukcja obsługi.

      check_box

      Jak ładuje się MIRÉA Smooth™?

      Wystarczy podłączyć ją kablem USB do zasilacza, powerbanku lub komputera. Po naładowaniu możesz używać jej bez kabla, gdziekolwiek jesteś. Czas ładowania i pracy to od 30 do 40 minut ciągłego używania.

      check_box

      Czy nadaje się do każdego rodzaju włosów?

      MIRÉA Smooth™ przeznaczona jest do prostowania i wygładzania włosów, a najlepiej sprawdza się na włosach cienkich, średnich, grubych. Przy bardzo mocno kręconych włosach efekt może być mniej wyraźny.

      check_box

      Czy niszczy włosy?

      Powłoka z proteinami roślinnymi ułatwia stylizację i pomaga uzyskać gładki efekt. Jak przy każdym urządzeniu grzejącym zalecamy stosować ją na suche włosy i nie przytrzymywać w jednym miejscu zbyt długo.

      check_box

      Czy mogę zabrać ją w podróż?

      Tak, jest mała i lekka, więc zmieści się w torebce lub kosmetyczce.

      • Idealna na wyjazdy

        mega fajna rzecz na wyjazdy. jest malutka i nie zajmuje praktycznie miejsca a włosy można szybko ogarnąć

        Julia K.

      • Dużo wygodniejsza niż zwykła prostownica

        kupiłam ją głównie do poprawiania włosów w ciągu dnia i sprawdza się super. dużo wygodniejsza niż noszenie normalnej prostownicy

        Natalia M.

      • Mała, ale naprawdę daje radę

        nie spodziewałam się że taka mała prostownica będzie aż tak dobrze działać. włosy są po niej proste i gładkie

        Weronika S.